W mojej pracy psychoterapeutycznej najważniejsze jest zrozumienie, współpraca i szczerość. Chciałabym, aby pacjent miał możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy, której efekty w znaczący sposób poprawią jakość jego funkcjonowania.
Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (certyfikat PTTPB nr 1508). Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją psychologia zdrowia oraz studia podyplomowe na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.
Ukończyłam czteroletnie szkolenie w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT-EDU w Warszawie. Dodatkowo stale podnoszę kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach, a swoją pracę poddaję stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów CBT.
Od 2015 r. prowadzę prywatną praktykę psychologiczną. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej PTTPB. Doświadczenie zawodowe zdobywałam na stażach klinicznych m.in. na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania w Szpitalu Psychiatrycznym w Radomiu. Posiadam uprawnienia do wykonywania badań psychologicznych w zakresie psychologii transportu oraz medycyny pracy (wpis w ewidencji psychologów transportu EP.357/2015).
W mojej pracy psychoterapeutycznej najważniejsze jest zrozumienie, współpraca i szczerość. Każdego pacjenta i zgłaszany przez niego problem traktuje indywidualnie, aby poprzez wspólną pracę i zaangażowanie rozwiązać wszelkie niepokoje dotyczące funkcjonowania, kryzysów, zaburzeń psychicznych czy emocjonalnych. Mój gabinet to miejsce, w którym pacjent może skorzystać z oferty profesjonalnej pomocy psychologicznej i terapeutycznej skierowanej do osób dorosłych gdzie w bezpiecznej atmosferze, z zachowaniem poufności, w relacji z uważnym terapeutą skonsultuje swoje wątpliwości.
Na spotkanie można umówić sie telefonicznie dzwoniąc pod numer 600716608 bada mailowo …..
Pierwsze spotkanie ma charakter konsultacji, której celem jest ustalenie czy wskazana jest dalsza terapia oraz jaki jest przybliżony czas jej trwania.
Długość trwania psychoterapii jest bardzo zróżnicowana. Zależy od wielu czynników m.in. od rodzaju rozpoznania, czasu trwania objawów i problemów oraz celów jakie pacjent chce osiągnąć. Zazwyczaj trwa od kilku do kilkunastu sesji.
Spotkania odbywają się raz w tygodniu. W przypadku terapii małżeńskiej i par sesje prowadzone są raz na 2 tygodnie. Decyzja o częstotliwości spotkań jest podejmowana wspólnie na początku terapii.
Zgłoś się na terapię kiedy czujesz, ze chcesz dokonać w swoim życiu zmiany. Chciałbyś poradzić sobie z pojawiającymi sie problemami i sytuacjami kryzysowymi. Kiedy doświadczasz trudności w relacjach z bliskimi. Twoje emocje są niestabilne, masz obniżony nastrój, odczuwasz lęk i silne napięcie. Twoje zycie jest pełne sytuacji stresowych, a motywacja do działania jest obniżona. Zgłoś się do gabinetu kiedy chcesz lepiej poznać i zrozumieć samego siebie, zadbać o swój rozwój i cieszyć sie z satysfakcjonującego życia.
Sesje terapeutyczne odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach porannych lub popołudniowych. Podczas zapisów telefonicznych proponuje kilka wolnych terminów, aby pacjent mógł wybrać dogodny dla siebie dzień i godzinę spotkania.
Każdego psychologa i psychoterapeutę obowiązuje zasada tajemnicy zawodowej.Wszelkie notatki z sesji i jej zapisy są przechowywane w sposób uniemożliwiający powiązanie ich z danymi osobowymi. W celu zapewnienia dyskrecji, poczucia zaufania i bezpieczeństwa , terapia odbywa się w komfortowymi odpowiednio przygotowanym gabinecie terapeutycznym.